Щасливі ті батьки,які мають, таких роботящих дітей!

Ирина

Злагоджена робота працівника КП ”Добробут”, Миколи Гайдука та представника громади Гаращенка Євгена,дає послідовні кроки в розчистці території цвинтаря.

0 0
Read Time33 Second

Гордіться і в школі № 4, що виховання учнів, на належному рівні! Сьогоднішньою родзинкою на прибиранні гіляччя,стали старшокласники Алєксєєнко Максим та Дмитро Борте,які позаурочні години свого відпочинку,хлопці віддали громадській роботі,працюючи разом з дорослими. Злагоджена робота працівника КП ”Добробут”, Миколи Гайдука та представника громади Гаращенка Євгена,дає послідовні кроки в розчистці території цвинтаря. Долучились до наведення порядку і Куріний Микола та Каніщев Андрій,які керуючись постановою міськради за N1045 від 01.08.2006р.,п9,, вміло спилювали дерева,щоб не зашкодити могилкам та оградкам. Хочу подякувати всім хто мав змогу прийти сьогодні,але приборка триватиме,і ще не раз ми будем разом вичухувать це ”лєнінське” кладовище.

Ірена Носкова

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Відвідали сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах

Матерям надали рекомендації, щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм в будинку, розвитку навичок відповідального ставлення до батьківства, попередження потрапляння дитини в інтернатний заклад, профілактики вживання алкогольних напоїв.