Марафон жіночого успіху: ділимось досвідом – здобуваємо знання в малому бізнесі

Ирина

Учасниками заходу стали безробітні особи, які виявили бажання започаткувати власний бізнес.

0 0
Read Time1 Minute, 31 Second

Сьогодні у Новобузькій районній філії Миколаївського ОЦЗ в рамках інформаційно – мотиваційного заходу за участю жінок – роботодавців та ділових партнерів Миколаївської обласної служби зайнятості «Ділова платформа служби зайнятості «Woman&Work» відбувся перший етап заходу районного рівня – «Марафон жіночого успіху», до якого включено проведення інформаційного семінару «Генеруй бізнес – ідею та розпочни свій бізнес» за участю фізичної особи – підприємця Ткачук Лесі Михайлівни та фізичної особи-підприємця Гострик Олени Валеріївни. Учасниками заходу стали безробітні особи, які виявили бажання започаткувати власний бізнес. «Наш магазин – це сімейний бізнес. Ми починали із однієї полиці – а зараз у мене більше 600 видів чаю і кави. Головне у нашому магазині – порядність у роботі і повага до клієнта. Свіжі овочі, фрукти, риба, м’ясні продукти – все це результат жорсткого контролю за постачанням товару. А для тих, хто щойно хоче започаткувати власну справу головне – прийняти рішення і діяти» – констатувала Олена Валеріївна.

«Я довго вагалась із бізнес – ідеєю, поки не прийняла остаточного рішення – ресторанний бізнес. Зараз ми працюємо по всіх напрямках харчової галузі – від великих весіль до сезонного харчування працівників фермерських господарств» – поділилась шляхом пошуку до своєї бізнес – ідеї Леся Ткачук. Учасники заходу практично відпрацювали шляхи пошуку свого підприємницького шляху: визначили вид діяльності в якому себе почувають фахівцем, визначили своє хобі – здійснили порівняння та виявили розбіжності. Можливо, в цьому і є родзинка вибору вдалого бізнесу? Під час семінару учасники ознайомились із структурою бізнес – плану, основами здійснення маркетингового дослідження, спроектували фінансовий план своєї діяльності, оцінили ризики за кожним запропонованим видом підприємництва. По закінченню заходу учасники були запрошені на підприємство до ФОП Ткачук Л.М. для безпосереднього ознайомлення із тонкощами ведення ресторанного бізнесу, а двоє клієнтів служби зайнятості вже подали готові бізнес – плани для отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи за напрямками технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів та роздрібна торгівля з лотків і на ринках (реалізація овочів та фруктів).

Заступник начальника відділу Світлана Помінчук

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Засідання профорієнтаційного клубу «VИBIR»: «Я – в ресторанному бізнесі»

Учнівська молодь ознайомилася із навчальними закладами де можна здобути професії, необхідні для роботи в ресторанному бізнесі: кухар, бармен, офіціант, адміністратор, менеджер готельного та ресторанного бізнесу.