Турнір з футзалу серед юнаків

Ирина

Урочисто відкрили змагання заступник голови асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, голова Миколаївської обласної асоціації з футзалу Віталій Скарлат та заступник МОАФ Сергій Болілий, голова асоціації Новобузького району Олександр Гурський.

0 0
Read Time59 Second

01 березня 2020 року в спортивному залі Новобузького аграрного коледжу МНАУ відбувся традиційний турнір з футзалу серед юнаків 2009-2010 р.н. з нагоди відзначення річниці визволення м. Новий Буг від нацистських загарбників. Урочисто відкрили змагання заступник голови асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, голова Миколаївської обласної асоціації з футзалу Віталій Скарлат та заступник МОАФ Сергій Болілий, голова асоціації Новобузького району Олександр Гурський. В змаганнях брали участь п’ять команд: загальноосвітня школа №1 (дві команди), загальноосвітня школа №7, Улянівська ЗОШ, Червонобаштанська ЗОШ. Всі ігри пройшли в дружній атмосфері, насичені яскравими емоціями дітей, їх батьків та небайдужих вболівальників. За результатами турніру, команди так розподілили призові місця : І місце – Червонобаштанська ЗОШ, ІІ місце – Улянівська ЗОШ, ІІІ – ЗОШ №7. Також у турнірі визнано кращих гравців: в номінації “Кращий захисник”- Тріско Денис, “Кращий воротар” – Солоха Ілля, “Кращий нападник” – Косянчук Сергій, “Кращий гравець” – Суха Дар’я. Турнір проходив за підтримки Новобузького міського голови Максима Лагодієнка, голови асоціації футболу Миколаївської області Олександра Пасічного, голови Миколаївської обласної асоціації футзалу Віталія Скарлата (кубок, медалі та особисті статуетки ). Особлива подяка Чорнію О.В. за надання спортивного залу для проведення змагань. Дуже дякую всім учасникам, батькам, вболівальникам за гарний настрій та активну участь у житті футболу.

Людмила Діброва

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Методичний коучинг заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

В ході методико-інформаційного модуля учасники розглянули питання «Стратегічні пріоритети розвитку виховної галузі. Реалізація комплексного підходу у розв’язанні складних сучасних виховних проблем та розвитку соціально-педагогічної парадигми виховання», звернувши особливу увагу на впровадження інноваційних програм та курсів, рекомендованих для використання в закладах освіти .