Засідання членів літературно-мистецького громадського об’єднання «Шевченківський клуб»

Ирина
0 0
Read Time33 Second

28 лютого у вітальні центральної районної бібліотеки відбулося засідання членів літературно-мистецького громадського об’єднання «Шевченківський клуб». Гостем заходу був наш земляк, патріот України, автор віршів та пісень про рідний край Олександр Добрий ( Олександр Гутнік).
Голова клубу, Репіхович Ольга Семенівна, ознайомила присутніх з творчістю Олександра. Девізом його життя є слова: «Батьків, Батьківщину не обирають. Причин любити не шукають… Їх люблять просто за те, що Вони є!».


Відбулась презентація кліпу Олександра Доброго, учасника гурту «SOBIVIRNI», а саме «Не шукай причину любити Україну».
Члени клубу та студенти аграрного коледжу мали можливість поспілкуватися з Олександром, послухати його вірші та пісні «Давай без слів є тільки мова», «Я простий романтик».

Новобузька центральна районна бібліотека

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

На Новобузький район чекають суттєві зміни

Миколаївською обласною адміністрацією було направлено на затвердження перспективний план формування територій громад Миколаївської області. На Новобузький район чекають зміни, до кінця року Новобузького району не буде, а замість чотирьох залишиться три об’єднанні територіальні громади:  До Новобузької ОТГ приєднується Розанівська сільська рада. До Софіївської ОТГ Кам’янська, Новомиколаївська та Березнегуватська сільські ради. До Вільнозапорізької […]