Міський голова Максим Лагодієнко завітав до найменших дітей нашого міста, які зібрались у центральній бібліотеці

Ирина

Святий Миколай – вважається одним з найшанованіших святих церкви. Він є чудотворцем, заступником бідних, захисником дітей і покровителем мандрівників.

0 0
Read Time1 Minute, 0 Second

Щорічно найменші малюки країни очікують на казкове свято – День Святого Миколая, яке відзначають 19 грудня. Це один з найулюбленіших свят, як дітей, так і дорослих, адже ніч з 18 на 19 грудня неабияк таємнича та наповнена чудом.
Святий Миколай – вважається одним з найшанованіших святих церкви. Він є чудотворцем, заступником бідних, захисником дітей і покровителем мандрівників.
Напередодні цього чудового свята,17 грудня, міський голова Максим Лагодієнко завітав до найменших дітей нашого міста,які зібрались у центральній бібліотеці, щоб привітати дітлахів та вручити подарунки від Святого Миколая.
Максим Олександрович зауважив,що « для всіх дітей,які вели себе в цьому році добре, Святий Миколай приготував гостинці. Він знає, хто був слухняним і тішив своїх батьків і знає, хто який подарунок заслужив».
Очільник міста привітав з Днем святого Миколая і побажав приємних подарунків та солодких сюрпризів, миру і блага в сім’ї, доброго щастя і міцного здоров’я, великої удачі та чудових ідей, відкритої душі і світлої надії.
Секретар міської ради Сергій Сотстков відвідав і привітав з наступаючим святом дітей старшої вікової категорії та вручив і їм подарунки.
Після привітань малюки та старші діти отримали масу позитивних емоцій від театралізованого дійства та концертної програми ,яку підготували працівники бібліотечної системи.

Новобузька міська рада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Бережімо наших дітей!

Служба порятунку рекомендує батькам регулярно пояснювати своїм дітям, чим небезпечні ігри з сірниками для малечі...