Новобузький районний інклюзивно -ресурсний центр

Ирина

Обстежуючи дітей, фахівець виявляє проблему і працює з корекцією цієї проблеми на корекційно-розвиткових заняттях з дітьми, регулярно.

0 0
Read Time1 Minute, 12 Second

Освітня галузь сьогодні переживає нелегкі, але дуже цікаві часи. Хтось із педагогів (особливо старої школи) скаже: “Безглузді експерименти!” Хтось із батьків зауважить: “Дітям важко з такими програмами”. Можливо, праві і ті, і інші. Проте реформи розпочалися і вони доводять свою результативність. Інклюзія-одне з таких нововведень. А створення інклюзивно-ресурсних центрів, безперечно, реальний шанс для наших дітей змінитися самим і змінити світ навколо себе.

Чим же займається установа? Допомагає дітям з особливими освітніми потребами комфортно почуватися в соціумі, бути часткою суспільства. Спеціалісти нашого центру не мають на меті навчати шкільним дисциплінам. Допомогти знайти своє місце в житті, стати самодостатньою людиною, реалізувати свої плани та мрії- ось першочергове завдання.

В центрі працюють психологи, логопеди, дефектологи, реабілітологи-спеціалісти, допомога яких необхідна цим особливим дітям. А їх не має в загальноосвітніх закладах.

Обстежуючи дітей, фахівець виявляє проблему і працює з корекцією цієї проблеми на корекційно-розвиткових заняттях з дітьми, регулярно.

Корекційно-розвиткові заняття-це цікава і захоплююча гра, під час якої дитина вчиться усвідомлювати себе, контактувати з оточуючими, контролювати свої емоції та почуття, розвивати сильні сторони, відкривати таланти.

В своїй роботі фахівці КУ «Новобузький РІРЦ» використовують елементи пісочноі терапії для корекції емоційно-вольової сфери дітей з ООП. Саме елементи пісочної терапії допомагають фахівцю в роботі з дітьми, які мають поведінкові відхилення, проблеми з однолітками.

Корекційно-розвиткове заняття вчителя-логопеда нашого центру Ляховоі Антоніни Володимирівни з використанням логопедичного дзеркала, яке є най необхідним в роботі з дітьми з фонетико -фонемативним недорозвиненням мовлення.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Робоча нарада щодо уточнення розподілу помісячних асигнувань субвенції

Учасники зустрічі обговорили проблемне питання що стосувалось виділення коштів на утримання бюджетних установ ( заклади освіти) та виконання районних програм.