І місце в обласному конкурсі ” На кращий відеоролик про Профспілкову роботу”

Ирина

Від Новобузького району в даних конкурсах приймали участь первинні організації: Новобузької гімназії та Майорівської ЗОШ.

0 0
Read Time36 Second

12 грудня в м. Миколаєві відбувся ІІ Пленум обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки. В рамках Пленуму відбулося нагородження переможців та учасників обласних етапів конкурсів ” На кращу первинну Профспілкову організацію” та “На кращий відеорепортаж про Профспілкову роботу”.
Від Новобузького району в даних конкурсах приймали участь первинні організації: Новобузької гімназії та Майорівської ЗОШ.
Районна рада Профспілки працівників освіти щиро вітає первинну профспілкову організацію Майорівської ЗОШ
( голова первинки Бєлоусов І.В.) за зайняте І місце в обласному конкурсі ” На кращий відеоролик про Профспілкову роботу” та первинну профспілкову організацію Новобузької гімназії ( голова первинки Сумарокова І.В.) за участь в обласному конкурсі ” На кращу первинну Профспілкову організацію”.
Висловлюємо подяку за підтримку та розуміння директорам шкіл та профспілковим колективам. В єдності наша сила!

Наталия Художник

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Оновлення генерального плану міста Новий Буг та селища Станційне

Учасники громадських обговорень обрали робочу групу у кількості 7 осіб: Петраківська І.В. – інженер землевпорядник міської ради; Гаврилюк В.Д. – депутат міськради; Чернявський О.М. – депутат міськради, Шашкеєв О.О. – приватний підприємець; Майстренко М.В. – керівник КЗ « Водопровідні мережі»;, Кривенюк О.Г.- представник громадськості; Черемис Ю.А. – керівник інформаційного агентства ТУТ. ІНФО.