Фото батл «Студентська фаза»

Юрий
0 0
Read Time46 Second

Однією з складових мотивації до навчання є популяризація майбутньої професії. Тому головою циклової комісії спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Бясовою О.В. в додатку з елементами соціальної мережі Instagram було організовано фото батл «Студентська фаза» для студентів відділення. Головні критерії оцінювання – тематика професійної спрямованості, креатив та позитивний заряд. 


В конкурсі світлин прийняли участь 23 студенти І – ІV курсів відділення «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Голосування тривало протягом трьох днів. Деякі студенти підійшли до конкурсу серйозно, а дехто з гумором, про що свідчили назви світлин – «Бог електриків», «Коротке замикання», «Елегантний капелюшок 220 В», «Не сунь руки, бо простягнеш ноги», «Вершник ЕРС» та інші.
За версією викладачів відділення переможницею визнано студентку 41 Е Алексюк Ю. з світлиною «Коли вирішила замінити лампочку». Відзнаку в номінації «Народний улюбленець» отримав студент 31 Е групи Пісковець В. з світлиною «Визначення опору шунтової обмотки». На пам’ять про перемогу в фото батлі «Студентська фаза», студенти отримали почесні грамоти та електричні гірлянди.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Новорічний ранок в Центрі позашкільної роботи дітей та юнацтва

Відбувся новорічний ранок для молодшого шкільного віку, вихованців гуртків...