Приклад успішної справи

Ирина

Прикладом успішної співпраці кар’єрного радника з клієнтом є започаткування власної справи Чупірою Павлом Вікторовичем.

0 0
Read Time53 Second

Новобузька районна філія Миколаївського ОЦЗ сприяє в започаткуванні безробітними власної справи шляхом розвитку підприємницьких ініціатив, забезпечення зайнятості, підтримки малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць. Прикладом успішної співпраці кар’єрного радника з клієнтом є започаткування власної справи Чупірою Павлом Вікторовичем. У жовтні, отримавши одноразову виплату допомоги по безробіття для відкриття власного бізнесу, Павло Вікторович створив власне СТО по наданню послуг з діагностики автомобілів та на цьому не зупинився, реєструючи ще один вид діяльності – виготовлення хлібобулочних виробів, започаткувавши власну торгівельну марку «Новобузький станційний хліб», де можна придбати різновиди свіжої випічки. «Від кар’єрного радника безробітного – до кар’єрного радника роботодавця» – пройшовши цей шлях, ФОП Чупірою П. В. у жовтні створено 8 нових робочих місць (в тому числі для особи із обмеженими фізичними можливостями) за такими професіями як бухгалтер, касир, оператор комп’ютерного набору, кондитер, готувач сумішей (хлібопекарне та кондитерське виробництво).
Кар’єрні радники новобужжя не зупиняються на досягнутому: вже зараз троє клієнтів Новобузької районної філії активно працюють над проектами нових бізнес – планів та створення нових робочих місць у 2020 році.

Новобузька районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Про африканську чуму свиней

На привеликий жаль, у нашій країні з кожним днем стає все актуальнішою тема “АЧС” Рекомендуємо уважно прочитати дану статтю! В Україні захворювання переважно уражає приватні господарства та невеликі ферми. Основна причина – власники свиней ігнорують прості, проте обов’язкові правила недопущення захворювання. Щоб ваше господарство не було інфіковане АЧС: ▪Перевзувайтеся і […]