Зустріч з виконавцями генерального плану міста Новий Буг

Ирина

Слухання по генеральному плану відбудуться 12.12.19 о 10 :00 , за адресою Площа Свободи,42.

0 0
Read Time1 Minute, 6 Second

Відбулась зустріч з виконавцями генерального плану міста Новий Буг, їм були надані зауваження від Черемиса Ю. А. стосовно плану та відсутності пояснювальної записки. На що була надана обіцянка виправити недоліки в найкоротший термін. 

Слухання по генеральному плану відбудуться 12.12.19 о 10 :00, за адресою Площа Свободи,42.

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.
Послідовність виконання робіт з розроблення генерального плану населеного пункту та документації із землеустрою визначається будівельними нормами, державними стандартами і правилами та завданням на розроблення.
Вимоги до складу та змісту генерального плану населеного пункту викладені у ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту».
Генеральний план населеного пункту розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.
В ході обговорення підготовки проекту генерального плану представниками органу влади ,які є замовниками генерального плану , були висловлені окремі зауваження по проекту та внесені пропозиції по окремим розділам.
Проектанти прийняли всі зауваження та пообіцяли зробити відповідні зміни в проекті відповідно до державних стандартів та інтересів громади.
Розроблені в установленому порядку проекти містобудівної документації підлягають громадському обговоренню, яке буде проведено згідно термінів.

https://www.facebook.com/tyt.tv/videos/648137105705968/

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Вітаємо волонтерів Новобужжя!

Сьогодні ми хочемо сказати Вам дякуємо за той вклад в розвиток нашої армії, котрий ви зробили.