Ті, ким варто пишатися

Ирина

Спортклуб існує вже 12 років тут займається близько 100 осіб а за всі 12 років через нього пройшли, зі слів тренера, тисячі.

3 0
Read Time1 Minute, 12 Second

Команда Тут.Інфо завітала до Новобузького борцівського клубу “Борець”. Особисто познайомились з головою спорт клубу та тренером,  Бобровичем Іваном Івановичем. Спортклуб існує вже 12 років тут займається близько 100 осіб  а за всі 12 років через нього пройшли, зі слів тренера, тисячі.

Іван Іванович наголосив, що заняття з боротьби проходять безкоштовно, та безкоштовно намагається і возити дітей на змагання, в цьому йому допомагають : Старченко В.О., Сербін В.М., Чумак Ю.В., Кияновський О.С. Також Іван Іванович похизувався, що в їхньому клубі серед хлопців є навіть одна дівчина . Вона на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби посіла третє місце. Цією сильною і терплячою дівчиною виявилась Єлизавета Яковлева, про яку ми писали тиждень тому.

Це вже не перші її змагання ,розповідає Ліза, але вперше такий високий результат. Своїми перемогами вона завдячує тренеру, мамі та спонсорам. На питання, чому саме боротьба? Спортсменка відповідає, що спробувала себе в танцях, і ,навіть, в музиці, але боротьба їй подобається більше. Борцівський клуб “Борець” вирощує майстрів спорту та кандидатів в майстри спорту.”Вихованці ростуть добрими, красивими та сильними” , – говорить Іван Іванович.

Було б дуже добре, щоб у Новому Бузі діти займались в справжньому великому, комфортабельному спортзалі, адже вони дуже стараються та привозять гарні результати зі змагань та різних турнірів. Можливо, серед них є майбутні чемпіони, навіть олімпійські.

Новобужжя може пишатись таким спортклубом та тренером.  Новобузька влада повинна пам’ятати, що ці діти потребують та достойні їхньої підтримки.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Щедрий вівторок у Новобузькій ЗОШ №1

Благодійний ярмарок з метою збору коштів...