Новобузький районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури з теми «Сучасні шляхи формування критичного мислення на уроках зарубіжної літератури»

Юрий

одним із способів оволодіння професійною майстерністю на сучасному етапі виступає ідея проведення майстер-класів

0 0
Read Time1 Minute, 9 Second

21 листопада відбувся районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури з теми «Сучасні шляхи формування критичного мислення на уроках зарубіжної літератури». Учасників семінару гостинно зустрічав дружний колектив педагогів та учнів Першотравневої філії Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Програмою заходу було передбачено 2 блоки: практико-презентаційний та методико-інформаційний. В ході практичної частини колеги -«зарубіжники» знайомилися з досвідом роботи вчителя Першотравневої філії Лисенко Ю.А. Учасники відвідали урок у 5 класі на тему «О.Уайльд. «Хлопчик-зірка». Еволюція образу головного героя». Під час проведення уроку вчитель продемонструвала ефективність і результативність навчання дітей літературі за технологією критичного мислення. Масу позитивних емоцій викликав у присутніх літературний захід «Сторінками улюблених книжок». В театралізованому дійстві взяли участь педагоги разом з учнями, продемонструвавши згуртованість та творчість свого колективу.
Так як одним із способів оволодіння професійною майстерністю на сучасному етапі виступає ідея проведення майстер-класів, то саме цій темі був присвячений методико-інформаційний модуль. Методичними рекомендаціями з організації та проведення майстер-класу поділилася керівник районного методичного об’єднання Гаркуша З.М. Практичний майстер-клас з реалізації проблеми «Інноваційні технології як засіб формування критичного мислення на уроках зарубіжної літератури» продемонструвала Лях Н.В., вчитель Новобузької гімназії, призер (ІІ місце) регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Також колеги щиро привітали і переможця регіонального етапу – Штибу Н.О. – вчителя Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На завершення учасники семінару щедро ділилися враженнями, висловлювали вдячність господарям та організаторам методичного заходу.
Світлана Назарій

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Всеукраїнська виставка голубів та екзотичної птиці в Новому Бузі

Щорічна всеукраїнська виставка голубів, домашньої та екзотичної птиці ...