Народні депутати Миколаївщини максимально підтримують політику Володимира Зеленського

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 57 Second

Аналіз голосувань за два роки демонструє абсолютну підтримку мажоритарниками з Миколаївської області законопроєктів Президента. Рівень підтримки складає 95,6%, що є найвищим показником серед усіх областей країни. За два роки каденції лише Артем Чорноморов проголосував «проти» президентського законопроєкту щодо внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів».   

За два роки каденції Володимир Зеленський, як суб’єкт законодавчої ініціативи, зареєстрував 133 законопроєкти. Найбільше законопроєктів Президента стосувались міжнародних угод – 43%, правової політики – 30% та економічної політики – 16%. Рівень проходження законодавчих ініціатив шостого Президента України за два роки становить 60%. Тобто станом на травень 2021 року більше половини законопроєктів Володимира Зеленського прийняті Верховною Радою. І майже 25% законопроєктів очікують розгляду чи опрацьовуються в комітетах. 

Народні депутати Миколаївської області, обрані по мажоритарним округам, активно  підтримують законопроєкти Президента. Загалом за законопроєкти гаранта відбулось 125 голосувань. У 95,6% випадків мажоритарники Миколаївщини голосували «за». У 2% випадків нардепи «не голосували», 1,2% – «утримувались», 1,1% – «були відсутніми», всього 0,1% складає голосування «проти». Для порівняння: мажоритарники Миколаївської області VIII скликання підтримували ініціативи Петра Порошенка на рівні 67,5%. Хоча п’ять з шести народних депутатів входили до складу президентської фракції «Блок Петра Порошенка». 

Серед мажоритарників найбільше підтримував законопроєкти Президента Ігор Копитін, який голосував «за» у 123 випадках. По 120 голосувань «за» мають Олександр Гайду та Олександр Пасічний. І по 118 голосувань «за» мають Ігор Негулевський, Артем Чорноморов та Максим Дирдін. Окрім того, народні депутати майже не пропускали голосування у Верховній Раді, які стосувались законодавчих ініціатив Президента: шість разів був відсутній Максим Дирдін та два рази Олександр Гайду. 

Утім, Артем Чорноморов не підтримав президентський проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких

законів України щодо діяльності Верховного Суду та органів суддівського врядування». 5 листопада 2020 року нардеп проголосував «проти». 

«Аналіз публічного простору та результатів голосувань показує однорідну та сталу політичну спрямованість народних депутатів Миколаївщини. Мажоритарні депутати протягом двох років каденції Президента не змінили політичного курсу і максимально підтримують Володимира Зеленського. А рівень підтримки законодавчих ініціатив  шостого Президента народними депутатами Миколаївської області є найвищим серед усіх регіонів країни», – зазначає Дмитро Баштовий, координатор Громадянської мережі ОПОРА в Миколаївській області.

Детальніше про підтримку Миколаївськими нардепами політичного курсу Президента читайте за посиланням: https://www.oporaua.org/news/parliament/rada_9/23097-dva-roki-kadentsiyi-volodimira-zelenskogo-iak-pidtrimuiut-narodni-deputati-mikolayivshchini-zakonoproiekti-prezidenta

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Гармонія води, степу та духовності. Сезон 2021. Василь Коваль

Етюди з третього Арт пленер “Гармонія води, степу та духовності” сезон 2021.Сьогодні наша розповідь про Василя Коваля Арт пленер, це творча майстерня художників під відкритим небом, горизонт нових кольорів та творчих думок. Живе спілкування між собою та творчий відпочинок.Учасники пленеру є. Галущенко В. м. Новий Буг, Савелюк Д. м. Київ, […]