В Новому Бузі відкриття футбольного сезону

Юрий
0 0
Read Time28 Second

16 травня 2021 року відбувся кубок з футболу “Відкриття футбольного сезону” в якому взяло участь три команди: збірна м. Новий Буг, “Воля” (Вільнозапорізька ТГ)та муніципальна дитячо-юнацька спортивна школа.

Учасників змагань привітав міський голова Максим Лагодієнко, який вручив подяку тренеру МДЮСШ Єременку Василю від Всеукраїнського фізкультурно -спортивного товариства “Колос”. Батьки також долучились до привітань і привітали тренера з нагородою. В підсумку маємо такий результат : І місце- збірна команда м. Новий Буг, ІІ місце – МДЮСШ, ІІІ місце – “Воля”. Всі учасники отримали від міського голови кубки, м’ячі, грамоти, які надала Асоціація футболу Миколаївської області.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

На Новобузькому міському стадіоні встановлено освітлення

На міському стадіоні проведено монтажні роботи по встановленню  на опорах прожекторного  освітлення в  темний час доби.  Довгий час міський стадіон  перебував без  нічного освітлення, що створювало незручності  під час проведення  спортивних  ігор та змагань у вечірній час.  Відповідно до доручення міського голови Максима Лагодієнка проведено монтажні роботи  та  встановлено  освітлення […]