Відбувся 6 тур чемпіонату Новобузького району з футзалу

Ирина

Кожен з гравців в цьому матчі був тією шестернею, без якої механізм не працюватиме, а результатом цього механізму був рахунок на табло 12:3 на користь нашої команди.

0 0
Read Time1 Minute, 7 Second

18 січня відбувся 6 тур чемпіонату Новобузького району з футзалу. Суперником Альянсу був один з лідерів першості – команда з с. Петрівка. Колективи один одного дуже добре знали, так як грати приходилось по декілька разів на рік. Матч почався з розвідки та виявлення слабких сторін в захисті опонентів. Першими знайшли “пробоїну” гравці нашого колективу. Це Юрій Отрода могутніми ударами просто таки прошив голкіперів петровчан (вони часто змінювались). Далі вже Альянс було не зупинити. Роман Стефурак своїм песингом не давав супернику осмислено почати атаку, часто відбирав м’ячі на половині суперника, сам забивав, а ще більше віддавав зручні асисти на свого багаторічного партнера – Юрія Отроду. А Юрія двічі просити не треба, він сьогодні забивав на любий смак, оптом і в роздріб. Рахунок першого тайму сам за себе все сказав 9:0 і Петрівка повністю деморалізована. В другій половині гри дали більше пограти нашим юним гравцям – Максиму Барлєтову та Олегу Петренку. Останньому навіть вдалося відзначитись забитим м’ячем. Надзвичайної впевненості Альянсу передає повернення на ворота нашого найталановитішого голкіпера – Сергія Шепеля. Хлопець на своїй позиції просто творив дива майстерності та вміло керував захистом. Надійність в захисних порядках повністю лягли на плечі Дмитра Мосійчука.
Кожен з гравців в цьому матчі був тією шестернею, без якої механізм не працюватиме, а результатом цього механізму був рахунок на табло 12:3 на користь нашої команди.
Наступним суперником буде міцна команда Родіна.

Новополтавська ОТГ

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Команда школярів Казанківської ОТГ призери змагань «Cool Games»

Спортивний захід проводився з метою збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів.