Команда школярів Казанківської ОТГ призери змагань «Cool Games»

Ирина

Спортивний захід проводився з метою збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів.

0 0
Read Time37 Second

17 січня у місті Баштанка на базі опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games». Команду Казанківської громади представляло 22 учасника у трьох вікових дивізіонах, а саме: І дивізіон (2005-2002 р. н.) – Новоданилівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІ дивізіон (2008-2006 р.н.) – Троїцько-Сафонівський ліцей та ІІІ дивізіон (2010-2009 р.н) – Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4. Спортивний захід проводився з метою збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів. У підсумку команда Казанківської ОТГ посіла почесне ІІІ місце. Але найголовніший приз – це емоції та жага до спорту, яку діти здобули, завдяки участі у змаганнях Cool Games.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Видання книги про історію селища Казанка

Редколегія та Казанківська селищна рада звертаються до всіх небайдужих односельців, патріотів нашої малої батьківщини з проханням надати цікаву інформацію про події минувщини, якщо така зберігається у ваших родинах.