Видання книги про історію селища Казанка

Ирина

Редколегія та Казанківська селищна рада звертаються до всіх небайдужих односельців, патріотів нашої малої батьківщини з проханням надати цікаву інформацію про події минувщини, якщо така зберігається у ваших родинах.

0 0
Read Time29 Second

У 2020 році нашому рідному селищу Казанка виповнюється 220 років. В планах підготовки до цієї дати видання книги про історію нашого рідного краю. Ця організаційна робота стартувала зустріччю з краєзнавцем з м. Кропивницького Андрієм Лук’яненком, який, вивчаючи історію свого роду, зібрав багатий матеріал по історії Казанки. Відбулась перша організаційна зустріч редколегії, де були визначені пріоритети і напрямки роботи.
Редколегія та Казанківська селищна рада звертаються до всіх небайдужих односельців, патріотів нашої малої батьківщини з проханням надати цікаву інформацію про події минувщини, якщо така зберігається у ваших родинах. Матеріали можна надавати до районного народного історичного музею.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Держлісагентство інформує про відповідальність за незаконну рубку дерев

Правопорушником вважається особа, яка здійснює незаконну порубку дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях; перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників.