Баштанська громада. Староста звітує перед громадою

Юрий
0 0
Read Time2 Minute, 47 Second

17 березня у Явкинському старостинському окрузі відбувся звіт старости перед громадою про проведену роботу у першому кварталі.

Зібрання громади проходило біля старостату. На звіт завітали секретар міської ради Інна Гомерська, депутати міської ради Максим Кривенко, Володимир Ященко та жителі старостинського округу.

«Перше що ми зробили це створили групу у вайбері для більш зручного і швидкого інформування мешканців нашої громади. Цього року, ми з вами, вперше прикрасили новорічну ялинку і чесно кажучи я дуже вдячний вам за активність яку ви проявили, адже буквально за пів години до старостату було знесено достатню кількість прикрас для ялинки, тож вважаю що цей звичай стане доброю традицією для нашої громади.

Всім вам відомо про проблеми зі сміттєзвалищами на території нашої громади, тому на початку року ми ліквідували саме велике сміттєзвалище, і навіть поставили попереджуючи таблички, одна з яких на жаль зникла.

У нашому кооперативі «Явкинський пролісок» відбулась зміна засновників, через те, що підприємство працювало не належним чином. Головою було обрано Сергія Корнієнка, і на сьогодні ведеться переоформлення документів кооперативу. Тож всі тарифи на послуги які надаватиме дане підприємство ми обов’язково оприлюднимо та повідомимо у вайбері.

Щодо ваших звернень, їх приходить дуже багато, і це добре, адже це свідчення вашої небайдужості та прагнення змін у розвитку нашої громади. Отож розповім про позитивні зрушення, яких ми досягли стосовно ваших звернень. Ми звернулись за допомогою до народного депутата Ігоря Негулевського з приводу ремонту дороги від нашого села до 6 км і він погодився нам допомогти, тому зараз виготовляється проєктно-кошторисна документація і вже у наступному році буде виконано капітальний ремонт цієї дороги.

На сьогодні чекає на підписання договір про соціальне партнерство з ТОВ «ЕНЕРДЖІ ДЕН», тож до кінця року вони перерахують кошти за які ми зможемо зробити парк для школярів. Вже знайшли земельні ділянки для одинадцяти атовців – явкинців, тому дане питання буде винесено на розгляд депутатів міської ради.

Для закладів освіти міською радою будуть виділені кошти на облаштування протипожежної безпеки у школі, де буде оброблено дерев’яні поверхні, а також встановлено громозвід та пожежну сигналізацію. Для дошкільного закладу «Калинонька» виділено кошти на ремонт частини приміщення кухні, але на жаль сума мала, тому будемо працювати у цьому напрямку.

Від вас надходить дуже багато звернень щодо освітлення, тож хочу повідомити, що вже завершена тендерна процедура тому питання незабаром налагодиться.

Щодо закладу культури, почали проводитись святкові заходи, розпочав свою роботу музичний гурток.

І на останок, я хочу поділитись з вами планами на другий квартал. Ми плануємо провести роботу що до озеленення території громади, розв’яжемо питання з траншеєю по вулиці Молодіжна, займемось вуличним освітленням школи та мосту. Плануємо облаштувати зону для літнього кінотеатру. Зробимо з’їзд на трасу для тракторів. Також облаштуємо сміттєзвалище та підвищимо контроль за сміттям. І попереджую будемо виписувати штрафи порушникам.

Користуючись можливістю хочу висловити слова подяки нашим депутатам Максиму Кривенко і Володимиру Ященко за постійну підтримку.» – прозвітував староста Олександр Коврига.

Під час зустрічі односельцями були озвучені питання, на які вони отримали відповіді, щодо наповнення ставу, порядку в селі під час розбору старих будівель, випилювання посадок, благоустрою кладовища, засипанням ям на дорозі.

Директор ЗДО «Калинонька» Світлана Берест звернулась до депутатів з проханням допомогти розв’язати питання щодо ремонту харчоблоку в садочку, оскільки грошей які виділено зовсім мало.

Секретар міської ради Інна Гомерська звернулась до присутніх зі словами подяки за підтримку старости, і подякувала старості Явкинського старостинського округу Олександру Ковригі за активну та злагоджену роботу.

Зі слів явкинців вони задоволені роботою старости.

За інформацією сайту Баштанської громади

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Кубок Миколаївської області з кікбоксингу по версії поінт файтинг

Валерий Мишенин В м. Миколаєві 20.03.21., відбувся кубок області з кікбоксингу по версії поінт файтинг. 5 спортсменів клубу карате та кікбоксингу “Самата” взяли в ньому участь. Результати такі: Богданові Кирил 3 – місце, Панічук Іван 3 – місце, Кулай Артем 2- місце, Шимченко Максим 1-місце, Скицько Анатолій 1- місце. Отже […]