Депутат Негулевський перейнявся долею недобудованого Новобузького “Биоталу”

Юрий

Коли добудують об’єкти інфраструктури Баштанського району

0 0
Read Time1 Minute, 11 Second

Негулевський Ігор на сторінці депутата в фейсбуці підняв питання перед Миколаївською ОДА про долю недобудованих об’єктів Миколаївщини.

Починати і не закінчувати – це традиція, яку треба лишити «попередникам». До мене звернулися директор КНП «Багатопрофільна лікарня Баштанського району» Алла Барсегян разом з головою Баштанської ОТГ Олександром Береговим. У них простоюють проекти по ремонту і реконструкції приймального відділення центральної опорної лікарні, будівництва дитячого містечка «Казка», ремонту дамби «Переїзд», що йде через саму Баштанку, відділенню хоспіса при лікарні і будівництву басейну. А потім я почав ставити питання і моєму обуренню немає меж. Знаєте, що ще простоює у нас в області? Отож:

-реконструкція каналізаційної насосної станції та напірного колектора дитячого садка «Теремок» та загальноосвітньої школи №1, Казанка;-амбулаторія сімейної медицини в селі Баловне;-амбулаторія сімейної медицини в селі Висунськ;-амбулаторія сімейної медицини в селі Мурахівка;-будівництво очисних споруд у Снігурівці;

-реконструкція систем водоочищення каналізаційних стічних вод з використання очисних споруд типу «BIOTAL» у Новому Бузі;Замовник робіт – управління капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації.

Вельмишановні співробітники УКБ, починати і не закінчувати – це погана практика. Бо гроші, які на це виділили для усіх цих ремонтів, реконструкцій та будівництв, вони вже пішли назад. Ви їх не використали за цільовим призначенням. Скажіть будь-ласка, навіщо ви займаєте кабінети в ОДА?

В якості кого сидите за столами?

Ще одне питання до Народного депутата: Що там з проєктом нової школи для Нового Бугу, гроші виділи минулого року, а до великого будівництва школи до ВЕЛИКОГО будівництво.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Відбулась нарада відділу освіти, молоді та спорту Новобузької міської ради

25 лютого в залі засідань міської ради відбулась нарада відділу освіти, молоді та спорту міської ради за участі керівників закладів освіти та заступників директорів з виховної роботи закладів освіти. На початку наради, присутні заслухали інформацію директора КУ КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Володимира Лущенка щодо проведення медичних оглядів для педагогів громади […]