Новобузькіі перевіряли дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень на вихідних

Юрий

Всього за два дні відпрацювання правоохоронці перевірили близько 90 об’єктів

0 0
Read Time1 Minute, 39 Second
Новобузькіі перевіряли дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень на вихідних

Задля запобігання подальшого розповсюдження вірусу COVID- 19, минулими вихідними, 21 та 22 листопада, рейдові групи співробітників сектору превенції Новобузького відділу поліції та представників інших державних служб перевіряли дотримання суб’єктами господарювання «карантину вихідного дня».

Такі превентивні заходи правоохоронці продовжують здійснювати відповідно до прийнятого рішення Кабінету Міністрів України, яким на всій території України від 11 листопада були посилені протиепідемічні заходи. Співробітники поліції нагадували працівникам сфери обслуговування (заклади харчування, торгівельні та розважальні заклади) вимоги Постанови Кабінету Міністрів України, акцентуючи увагу на адміністративній відповідальності за порушення карантинних обмежень протягом вихідних днів у вигляді накладання штрафу від 17 000 до 34 000 гривень, а для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.

Новобузькіі перевіряли дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень на вихідних

Всього за два дні відпрацювання правоохоронці перевірили близько 90 об’єктів. За виявленим фактом порушення карантинних заходів поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», які у подальшому будуть скеровані до суду для прийняття рішення. Крім того, під час відпрацювання міста поліцейські проводили з населенням профілактичну роботу щодо дотримання обов’язкового маскового режиму під час знаходження в громадських спорудах, будівлях та транспорті, попереджаючи, що за таке порушення адміністративного законодавства громадяни сплачуватимуть від 170 до 255 гривень штрафу.

Співробітники поліції продовжують проводити заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції та звертаються до громадян і суб’єктів господарювання з проханням безумовно дотримуватись встановлених карантинних обмежень.Бережіть себе та своїх близьких, а якщо ви стали свідками порушення правил карантину – повідомляйте на спецлінію 102.

Новобузькіі перевіряли дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень на вихідних

Нагадаємо, що Постановою Кабінету Міністрів України № 1100 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 за № 641» на території України в період з 00 год. 00 хв. Суботи до 00 год. 00 хв. понеділка, з 14 листопада до 30 листопада 2020 року запроваджено карантин «вихідного дня».Крім того, 21 листопада, вступили в силу зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, що стосуються відповідальності за перебування без маски у громадських будівлях і транспорті, що тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За інформацією сторінки Поліції Миколаївської області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

За минулий тиждень нараховано 1,6 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Як і робота над реформуванням всієї галузі