В Новобузькій гімназії відбувся ряд заходів до відзначення Дня гідності та свободи

Юрий

Свято День гідності та свободи відзначається 21 листопада

0 0
Read Time1 Minute, 3 Second

День Гідності та Свободи в гімназії розпочався уроком мужності на тему: «Урок звитяги до Дня гідності та свободи» для учнів 5-11 класів. Вчителі в доступній для учнів формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі.

Підсумком уроку став флешмоб зі спільним виконанням Гімну України.Протягом дня у гімназійній бібліотеці було підготовлено книжкову експозицію «Україна : незалежність, гідність, свобода».

На уроках образотворчого мистецтва учні 5-7 класів намалювали малюнки на тему: «Моя країна – Україна», а під час уроків трудового навчання учні 8 класу виготовили паперових журавлів , як символ любові до України. Учні 9,10,11 класів на уроках історії переглянули документальний фільм «Революція Гідності. Спецпроєкт ICTV».

У закладі панувала атмосфера піднесеності, гордості за свою країну та її народ.

Diana Kopejka

Свято День гідності та свободи відзначається 21 листопада – в річницю Євромайдану (Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013 року) .

Свято започаткував п’ятий президент України Петро Порошенко указом «Про День гідності і свободи».20 листопада 2020 року в Новобузькій гімназії відбувся ряд заходів до відзначення Дня гідності та свободи відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11 листопада 2020 року №02-581 «Про відзначення у 2020 році Дня гідності та свободи», метою яких було формування у підростаючого покоління активної громадської позиції та національно- патріотичної свідомості.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В краєзнавчому історичному народному музеї організовано виставку «Ціна свободи» до Дня Гідності та Свободи.

Новобузький краєзнавчий музей