Які перспективи розвитку Новобузького футболу – з переписки з головою федерації футболу Нового Бугу.

Юрий
0 0
Read Time5 Minute, 58 Second

Питання до голови федерації футболу Нового Бугу Олександра Гурського .
Чи профінансував міський голова Лагодієнко Максим Олександрович дорослу команду для ігор на першість Миколаївської області

Александр Гурский:  Від влади не було виділено жодної копійки для дорослої команди на обласні змагання, на футбол вболівальник не ходить і не важливо хто проводить змагання,так як зараз мало кого цікавить футбол. До змагань було задіяно спортсменів з усього Новобузького району, а також з сусідніх районів: Казанки та Баштанки

Александр Гурский:  І влада ще жодного разу не фінансувала районі змагання з футболу, ми всі турніри проводимо за власні кошти. Лише дитячі турніри фінансуються не федерацією футболу, а владою.

Черемис Юрій Анатолійович  А як же похід до міського голови, про який писала міська рада?

Александр Гурский:  Ніякої відповіді ми не отримали, тому і команда не грала на обласних змаганнях.

З сторінки Міської ради:
Сьогодні,1 червня, міський голова Максим Лагодієнко провів зустріч з головою Асоціації футболу у Новобузькому районі Олександром Гурським. Мова йшла про фінансування збірної команди міста Нового Бугу з футболу,яка б могла представляти місто Новий Буг в чемпіонатах Миколаївської області. Фінансування спортивних команд з місцевих бюджетів – дискусійне питання. Футбол– це не просто спортивна гра, а соціальне явище, вкрай необхідне і корисне.
Цей найпопулярніший вид спорту охопив усі верстви населення: ним займаються діти, молодь і ветерани, жінки, люди з інвалідністю. Футбол значною мірою впливає на всі сторони життя людей – їх трудову діяльність, суспільні відносини, сферу споживання, дозвілля, освіту тощо. Із середовища популярних футболістів молодь обирає зразки для наслідування. Вкладаючи гроші у футбол, ми виявляємо турботу не тільки про виховання футбольної зміни, а й створюємо умови для виведення дітей і підлітків з вулиці.
Але для успішного функціонування збірної команди міста потрібні немалі фінансові вливання. Заявковий внесок, витрати на проїзд, оплата суддівства (офіційна), футбольна форма, м’ячі, утримання стадіонів та їх підготовка до матчів, винагорода для футболістів за зіграні матчі – все це витрати, які хтось повинен нести. Обговоривши дане питання, очільник міста рекомендував членам Асоціації футболу у Новобузькому районі провести відповідні обрахунки , які необхідні для утримання команди , та направити лист на розгляд депутатам Новобузької міської ради.

Черемис Юрій Анатолійович  сумно, так може тепер новий міський голова від «Слуг народу» вам допоможе?
Який бюджет утримання команди з футболу на проведення обласних змагань

Александр Гурский:  Федерація фінансує проведення змагань, як що в цьому є необхідність, а турніри які проходять від приватних людей то лише, якщо співпрацюємо і потрібна допомога з нагородами для турніру, чемпіонату. Якщо приватні організатори не потребують допомоги, то ми не фінансуємо, а так всі чемпіонати, турніри під егідою асоціації фінансуються і укомплектовані нагородами на 100%. 

Бюджет для команди складається з багатьох пунктів, перший це разовий внесок, плата бригаді арбітрам+ оплата за білети, оплата лікарю, оплата автобусу матчі на виїзді, а також плата спортсменам за зіграні матчі, премії за перемоги, м’ячі, форма. Без спонсорів команду тримати не можливо.

Черемис Юрій Анатолійович  То ваша розмова з міським головою закінчилася нічим? Александр Гурский:  Так ми все що від нас просили ми зробили, розробили кошторис, геть по мінімуму, відправили на розгляд міським депутатам та міському голові, але відповіді ми не отримали. Як кажуть грошей нема, но ви тримайтесь.

Черемис Юрій Анатолійович  Чи розглядали кошторис на бюджетній комісії чи на виконкомі?

  Александр Гурский: Цього я не можу відповісти, так як відповіді ми не отримали. І я так зрозумів, що не розглядали.

Черемис Юрій Анатолійович  Скільки футбольних майданчиків в Новобузькій міській громаді, чи потрібні ще стадіони, майданчики. Яка потреба в додаткових комфориних місцях для глядачів.

Александр Гурский:  Стадіон потрібний, новий і сучасний, так як, коли буде в Новому Бузі сучасний спортивний комплекс у нас будуть грати зимову першість з області, але лише тоді коли буде стадіон, майданчики які є не вважаю сучасними, жодної зі штучним покриттям які є в сусідніх районах. Побачимо чи буде новий стадіон

А глядачі у нас ходять лише на дитячі змагання.

Черемис Юрій Анатолійович  А яка зимова першість обласна, якщо навіть літню ми не граємо? 1 500 000 за проєкт стадіону це не занадто крутий проект для міста без води, каналізації, сміттєзвалища, туалетів? Можливо за таку суму майданчик зробити

Александр Гурский:  Зимову першість у нас проводили би команди з області, якщо є сучасний стадіон то зимова першість розбивається на зони, і грають не лише в Миколаєві і думаю що коли був би новий стадіон і була би зимова першість у нас то команду ми зобов’язані виставити для першості. Але це ще не скоро буде, так як поки що у нас не має сучасного стадіону.

Я бачив проект і був на сучасному стадіоні в Херсонскій області,скажу так якщо робити то вже великий сучасний комплекс ніж майданчик з штучним покритям який буде по ціні в 500 тис.грн.

Черемис Юрій Анатолійович  то за кошти які йдуть на проєкт можна збудувати три майданчики

Александр Гурский:  Тільки проект одного майданчика з затвердженням коштує 500 тис. плюс будівництво і т.д.

Черемис Юрій Анатолійович  Новобузька міська рада вже робила проект, витратила кошти і де ж майданчик? Тепер так само буде з стадіоном? Чи будуть глядачі ходити на стадіон?

Александр Гурский: Ні не будуть, люди не зацікавленні в спорті

Александр Гурский:  І це розцінки не цього року,тому яка зараз цінова політика по спортивним спорудам треба дивитись і моніторити. Наприклад проекти вони коштують не малі гроші і я не можу сказати скільки коштує проект стадіону в Баштанкі чи Очакові. Може в них ще більше, або менше. Це знають лише місцеві.

Черемис Юрій Анатолійович Змінився склад ради подайте письмове звернення до міської ради на розгляд депутатів про питання фінансування міської футбольної команди і отримайте письмову відповідь від міського голови.

Александр Гурский:  Ми це робили що весною але зараз, вже обласний чемпіонат майже завершився плюс ситуація з пандемією, яка не дає чітко знати чи будуть змагання, наприклад дуже багато зірваних змагань – це і 112 річчя футболу Миколаївщини і дитячий чемпіонат області, дорослі поки грають. По переду зимова першість з області, але поки що всі матчі будуть проходить в Миколаєві, а це знову ж таки гроші на автобус, футболістам, оренду поля і судійство. Краще хай на зиму школи профінансують щоб діти навчались.

Черемис Юрій Анатолійович Александр Гурский А як ситуація з футзалом, наскільки мені відома місця для проведення не буде?

Александр Гурский: Футзал з такою ситуацією яка виходить скоріш не буде, так як ми розуміємо що з пандемією ніхто не дозволить проводити, але це мабуть і волейболу стосується, нажаль змагання із-за ситуації не будуть проводитись, то може буде зимова першість на стадіоні якщо зима буде не суворою.

Черемис Юрій Анатолійович  Можливо треба щось робити для того щоб глядачі ходили, зацікавлювати, робити додаткові розваги, розіграші, конкурси? Звернутися до фахівців в цій галузі?

Александр Гурский Зараз з карантином не бажано ходити на стадіон. Але якщо робити навіть конкурси і заохочувальні програми, для такого потрібні кошти,а у нас вони лише для нагородної атрибутики.І спортом людина сама цікавитись,а не так щоб їх заохочувати,наприклад ви якщо ви любите волейбол,то і заохочувати вас щоб пограти не потрібно,а якщо людина далека від спорту то які не роби заходи її на стадіон не заманиш, хіба що це приїхав би поп зірка з безкоштовним концертом тоді так стадіон був би забитий вщент

Далі буде..

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Н-11: поточний середній ремонт триває - Дніпропетровський напрямок з кожним днем стає комфортнішим та безпечнішим для проїзду.

   На ділянках траси Н-11 Дніпро-Миколаїв від межі з Дніпропетровською області до Казанки виконується влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетону, установка лотків водовідведення та планування і укріплення узбіч. На обході міста Баштанка дорожники влаштовують вирівнюючий шар покриття.  Від Калинівки до Миколаєва, на І категорії траси триває розбирання розподільчої смуги та […]