ГОЛЬОВА ПЕРЕСТРІЛКА ТА ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД ДЛЯ МОЛОДІ

Юрий
0 0
Read Time2 Minute, 46 Second

28 жовтня відбувся останній 12 тур чемпіонату міста Новий Буг з футболу.

Волею долі саме в цьому турі нам протистояв новоспечений чемпіон міста – Олімп. Команда- суперник ще за тур до кінця першості гарантувала собі золоті медалі. Нам же потрібно було обов’язково перемагати, щоб забезпечити собі друге місце.

На шляху до срібла Альянсу на заваді стала хвороба, яка не дала можливості брати участь в матчі провідним виконавцям Альянсу – Дмитру Костишину та Нікіті Остапенку. Також нещодавно від’їхали до Польщі Артем Мухін та Олександр Жаботенко. Виходить, що протистояти чемпіону майже нікому.

Маючи непросту ситуацію, Альянсу довелося скористатися допомогою досвідчених гравців з міста Баштанки. Олімп же постав в повністю бойовому складі з великим бажанням, без тиску за результат та з вже звичними казанківцями в складі.

Перші хвилини гри показали, гра буде бойовою без жодних слабинок з боку Олімпу. За відсутності Остапенка позицію центр форварда зайняв колись грізний голеодор Альянсу, який в кращі роки завжди йшов на провідних ролях серед бомбардирів будь-якої футбольної першості району. Мова йде про Юрія Отроду, адже ставка в поточному матчі була зроблена саме на його досвід.

В першій же змістовній атаці Альянсу Юрій гарматним пострілом відкрив лік забитим м’ячам у матчі 1:0. Олімп бере м’яч під свій контроль і швидко знаходить в своїх рядах такого ж “пушкаря”.

Подібний удар наносить Савченко і рахунок рівний, 1:1.Гра пішла на зустрічних курсах…

Естафету від Отроди приймає наш легіонер, Павло Чорнописький. Вивіреним до сантиметра ударом він знову виводить Альянс вперед 2:1!

Олімпійці знову вмикають дальню артилерію, забивши нам з метрів 25… 2:2. Невеличкий розпач охопив захисні порядки та воротаря Альянсу, адже важко було пояснити, як в нашій сітці опинився ще й 3-й гол 2:3. Але ж у нас є Отрода, який як риба воді почувався в захисних порядках Олімпу.

Чергова гарматаааа… і Юрія вітають партнери по команді 3:3! Взагалі, в порівнянні з минулим матчем, де феєрив захист, в цій грі явно перевага була за гравцями лінії атаки.

Середина другої половини гри, наш провал на місці лівого захисника, простріл взовж воріт, і олімпійці вкотре виходять вперед 3:4. Веселий матч, нічого не скажеш.

За десять хвилин до кінця гри П. Чорнописький ідеальною діагональною передачею знаходить на дальній штанзі Отроду, розстріл з близької відстані – 4:4 !!!

Ще є 5 хвилин, нам потрібна перемога, щоб зняти всі питання відносно срібних медалей чемпіонату. Альянс атакує, Олімп теж не відсиджується в захисті, поле поступово вкриває темрява, вирують емоції втомлених гравців…

Остання гостра атака матчу за нами. 100-відсоткову можливість вирвати перемогу отримує Роман Стефурак, але великий проміжок часу без футболу, що був у Романа, дається в знаки. Вигідну нагоду змарновано, рахунок так і залишився 4:4. Це означає, що за регламентом змагань нам доведеться грати “золотий матч” проти команди з с. Вільне Запоріжжя, так як маємо однакову кількість очок.

За Альянс грали: Олександр Стрельніков, Михайло Козловський, Артем Синько, Володимир Ванжула, Максим Барлєтов, Роман Стефурак, Павло Чорнописький, Юрій Отрода, Олександр Мельниченко та Дмитро Мосійчук.Підвіз на матч: Олександр Мельниченко та Михайло Козловський. Тренер Єзгор Ю.М.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D1059387467879896%26id%3D413801399105176&show_text=false&width=552&appId=1601495680074409&height=811" width="552" height="811" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Про скликання сесії Новобузької районної ради

Позачергова сесія районної ради