Три школи Нового Бугу втратили фінансову незалежність

Юрий

Три школи Нового Бугу міська рада позбавила фінансової незалежності

0 0
Read Time1 Minute, 9 Second

Сьогодні,27 серпня, відбулось  спільне засідання постійних депутатських комісій по  розгляду  проєктів рішень  11 позачергової сесії міської ради.Обговорення деяких питань було доволі емоційним та напруженим,але після обговорення та надання  консультацій спеціалістами міської ради, учасики засідання дійшли  відповідної згоди. В ході роботи , депутати розглянули та рекомендували міському голові винести на розгляд сесії наступні питання :

Про затвердження актів  з приймання-передачі до комунальної власності Новобузької міської ради цілісних майнових комплексів загальноосвітніх навчальних закладів, комунальних установ, комунальних закладів (юридичних осіб) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району.

Про затвердження статутів загальноосвітніх навчальних закладів Новобузької міської ради Миколаївської області в новій редакції.

В новій редакції статутів школи 1, 7, 10 втратили фінансову незалежність. Тепер всі фінансові дії буде виконувати відділ освіти міської громади. Всі закупівлі будуть відбуватися лише відділом освіти.

Про перейменування Новобузької загальноосвітньої школи  I-III ступенів №1 та затвердження Статуту закладу в новій редакції.

Про затвердження статутів дошкільних навчальних закладів та муніципальної дитячо-юнацької спортивної школи Новобузької міської ради Миколаївської області в новій редакції

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 06 березня 2018 р. № 333 «Про затвердження Програми  економічного і соціального розвитку м. Новий Буг на 2018-2020 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 № 67 «Про міський бюджет  Новобузької міської ради на 2020 рік»

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Відвідання сім'ї яка опинилася в складних життєвих обставинах, яка чекає на поповнення.

Працівниками Ювенальної превенції Новобузького ВП ГУНП в Миколаївській області спільно зі Службою у справах дітей було відвідано за місцем проживання сім’ю, яка опинились в складних життєвих обставинах та незабаром поповниться новим маленьким членом родини. Під час відвідування було встановлено, що умови, в яких на даний момент проживає родина є незадовільними!З […]