Спільне засідання позачергових комісій з питань ТЕБ та НС Новобузької громади

Юрий

повне відео засідання

0 0
Read Time1 Minute, 15 Second

8 серпня відбулось спільне засідання позачергових комісій з питань ТЕБ та НС

Терміновість скликання засідання полягала в тому, що на території району зареєстровано 2 випадки на корона вірусну хворобу. Інформацію з цього питання надали директори комунальних некомерційних підприємств « Новобузький центр первинної медико – санітарної допомоги» Валентина Лучна та «Новобузька районна центральна лікарня» Володимир Лущенко .

Керівники повідомили, що особи з підозрою на корона вірус ізольовані,у них взято відповідні аналізи та направлені до центру лабораторних аналізів. Одна особа пенсійного віку, а інша працює на підприємстві. Встановлюється коло спілкування цих людей.

Обговоривши важливу інформацію,члени комісії вирішили продовжити карантин з метою запобігання поширенню на території Новобузької міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме : дотримання жорстких карантинних заходів.

Перебування у громадських місцях у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

перебування на вулицях з документами, що посвідчують особу,

підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

встановлення контролю щодо безумовного виконання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації в районі;посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів при здійсненні пасажирських перевезень ;

посилити контроль за дотриманням карантинних заходів співробітниками Новобузького ВП ГУНП;

провести роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації,соціальні мережі щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації у місті та районі.

Комісія також визначила необхідність більш ретельних перевірок робочою групою щодо дотримання карантинних правил, починаючи з 08 години 9 серпня 2020 року.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Казанка. Подія історична: розпочато довгоочікуваний ремонт відрізку державної траси Н-11

Ремонт дороги Н11 Казанка - Кривий ріг