М.Петраковський провів нараду за участі спеціалістів Новобузького району щодо порядку використання субвенції з державного бюджету

Від злагодженої та результативної роботи даних комісій буде залежати захист майнових та житлових прав вказаної категорії громадян.

0 0
Read Time1 Minute, 5 Second

09 липня 2020 року під головуванням заступника голови Новобузької райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Михайла Петраковського було проведено нараду. За участі спеціалістів об’єднаних територіальних громад Новобузького району щодо порядку використання субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Відповідно до Порядку та умов надання у 2020 році даної субвенції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2018 року № 877 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 515).

Саме при органах місцевого самоврядування створюються відповідні комісії, які затверджують напрямки використання даної субвенції, визначаються з потребою в коштах та затверджують список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа віком від 16 до 23 років в порядку черговості, які мають право на отримання житла або грошової компенсації на його придбання.

Від злагодженої та результативної роботи даних комісій буде залежати захист майнових та житлових прав вказаної категорії громадян.
Начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Бондаренко було надано методичну допомогу та відповідні роз’яснення з даного питання, вказано на необхідність проведення даної роботи у визначені терміні, щоб кожна дитина, що перебуває на квартирних обліках в громадах мала можливість отримати житло від держави в порядку черговості.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В Баштанці відкрили пункт прийому пластику і скла

Місцеві депутати, підтримайте підприємця, який на це зважився, покажіть, як ви любите своє місто!!!