Оперативне повідомлення про виявлення 2 підтверджених випадків короновірсуної хвороби

Юрий
0 0
Read Time39 Second

ДУ «Миколаївський обласний лабораторній центр МОЗ України» повідомляє, що за фактом виявлення 2 підтверджених випадків на короновірусну інфекцію COVID-19 у мешканців с.Воронівка Вознесенського району проведено епідеміологічне розслідування із застосуванням лабораторних методів досліджень

Визначено коло контактних осіб із захворівшими, 11.04.2020 всього обстежено 31 особу, матеріал для проведення досліджень доставлено до вірусологічної лабораторії ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України».

За результатами лабораторних досліджень 12.04.2020 виявлено 2 підтверджених випадки COVID-19 серед обстежених контактних осіб.

Обидві контактні особи відносяться до тісного кола спілкування з захворівшими за релігійною ознакою (сумісні служіння на дому).

З них одна особа мешкає у с.Воронівка, друга – у м.Вознесенську.

На даний час продовжуються протиепідемічні заходи у вогнищі та проводиться визначення розширеного кола контактних осіб з метою їх лабораторного дослідження.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

У Вознесенському районі продовжується робота по облаштуванню пункту пропуску в с. Воронівка Олександрівської ОТГ

Продовжується робота по облаштуванню пункту пропуску в село Воронівка Олександрівської ОТГ Вознесенського району, де напередодні виявлено хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-coV-2. На місці забезпечено цілодобове чергування працівників правоохоронних органів, медичного працівника та працівника управління Держпродспоживслужби у Вознесенському районі, які здійснюють контроль за переміщенням мешканців населеного пункту, проводять […]