Біля лісосмуги, на полі, поблизу с. Богомази виявлено вибухонебезпечні предмети

Юрий

Знайдено вибухові предмети

1 0
Read Time51 Second

6 квітня піротехнічною групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, шляхом контрольованого підриву, знищено 27 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Напередодні, під час обробки землі, біля лісосмуги, на сільськогосподарському полі, поблизу с. Богомази Новопавлівської ОТГ Новобузького району, місцевий житель виявив 8 вибухонебезпечних предметів. Про знахідки чоловік повідомив за екстреним номером 101.

Прибувши до місця, піротехніки ДСНС класифікували предмети, як сім артснарядів та мінометну міну часів минулих війн. Обстеживши прилеглу територію фахівці додатково виявили ще 19 ВНП.
Всі небезпечні знахідки, а це – 3 артснаряди калібром 152 мм, 9 артснарядів 100 мм, 13 артснарядів 76 мм та 2 мінометні міни калібром 82 мм, знищено шляхом контрольованого підриву.

Шановні громадяни, натрапивши на предмети ззовні схожі на боєприпаси, пам’ятайте про їх небезпеку! Пам’ятайте, що не можна торкатись знахідки, переносити, засипати землею, кидати у багаття.
В першу чергу, відійдіть на безпечну відстань, потім повідомте рятувальників та поліцію про подію, вказавши правильно місце, а також обмежте до нього доступ людей (особливо дітей).
Правильні дії допоможуть вам уникнути трагічних наслідків!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Зараз Україна готова проводити 30 тис. тестувань на тиждень, згодом - до 80 тис. на тиждень, - Віктор Ляшко

Віктор Ляшко нагадав, що у разі відмови у проведення тестування, або виникнення питання щодо проведення тестувань, можна зателефонувати на «гарячу лінію», що працює в МОЗ.