Як отримати безоплатні послуги з програми медичних гарантій?

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 12 Second

Як отримати безоплатні послуги з програми медичних гарантій?

1. Направлення пацієнта на консультації, обстеження або лікування здійснює сімейний лікар/терапевт/педіатр або лікуючий лікар.

2. Пацієнт вільно обирає медичний заклад та лікаря для консультації, обстеження або лікування.

✅ Важливо: обраний медичний заклад повинен мати договір з НСЗУ про надання пацієнтам відповідних послуг.

3. Щоб дізнатись, який медичний заклад має договір з НСЗУ, зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за безкоштовним номером 16-77, або перевірте інформацію на сайті www.nszu.gov.ua.

4. Лікар надає медичну допомогу безоплатно в обсязі, передбаченому договором з НСЗУ у межах одного з 27 пакетів медичних послуг.

5. Екстрена медична допомога надається кожному без направлення і декларації. Якщо пацієнт звернувся до медичного закладу у невідкладному стані, йому повинні надати всю необхідну допомогу без направлення і декларації.

❗ Але сьогодні ми всі знаходимось на карантині через пандемію. Карантин – не привід для того, щоб здійснювати профогляди. Не слід намагатися пройти всі обстеження тільки тому, що з’явився час та програма медичних гарантій запрацювала у повному обсязі.

📌 Через карантин передбачена госпіталізація в лікарні тільки тих пацієнтів, які потребують екстреної та невідкладної допомоги. Планова госпіталізація відтерміновується до закінчення карантину. Пацієнти, яким було назначено планову госпіталізацію, повинні проконсультуватися за телефоном із своїм лікарем щодо уточнення схеми свого лікування вдома на цей період.

📌 Всі консультації вузьких спеціалістів узгоджуються також за телефоном та, в залежності від стану хворого, відтерміновуються на деякий час, щоб розмежувати потоки пацієнтів.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Головний лікар районної лікарні про Короновірус та наявність тестів в Новобузькій районній лікарні

Про короновірус в Новобузькому районі станом на 7 квітня 2020 року