Урочиста передача ключів від спецавтотранспорта територіальному Казанківському центру соціального обслуговування

Ирина

Автомобіль спеціально обладнаний для одночасного транспортування двох осіб на інвалідних візочках, є три місця для супровідників також транспортний засіб облаштовано підйомним майданчиком, що керується дистанційним пультом, обладнано обігрівачами і кондиціонерами.

0 0
Read Time1 Minute, 1 Second

Сьогодні відбулася церемонія передачі територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Селищний голова Олексій Асмолов урочисто вручив ключі в.о. директора територіального центру Олені Шевельовій. Тепер люди з інвалідністю, які неодноразово зіштовхувалися з проблемою пересування, за попереднім замовленням зможуть безкоштовно скористатись послугами цього спеціального автотранспорту до лікувальних закладів, до підприємств, установ і організацій різної форми власності, банківських установ, на культурно-масові заходи, які проводяться в регіоні, на державні свята. Автомобіль спеціально обладнаний для одночасного транспортування двох осіб на інвалідних візочках, є три місця для супровідників також транспортний засіб облаштовано підйомним майданчиком, що керується дистанційним пультом, обладнано обігрівачами і кондиціонерами. Олексій Вікторович подякував усім, хто був причетний до цієї важливої справи. Заступнику Олені Шевчук за те, що небайдуже перейнялась цією ідеєю, і в стислі терміни забезпечила проведення необхідної підготовчої та організаційної роботи, начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віті Перчиць за дієву допомогу, а також працівникам територіального центру, які теж протягом кількох місяців провели великий обсяг підготовчих робіт. Тож такий проект для нашої об‘єднаної громади є вкрай важливим, серйозним і цінним.
Громаду з цією важливою подією також привітали голова районної ради Василь Коніщук, заступник райдержадміністрації Володимир Притуленко.

Казанківська Громада 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Конференція Федерації футболу Миколаївської області

Людмила Володимирівна була нагороджена почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток фізичної культури й спорту та залучення учнів та молоді до занять спортом. Камишний Сергій нагороджений грамотою як кращий голкіпер області.