РЛП “Приінгульський” ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Юрий
3 0
Read Time26 Second

На річці Інгул – від гирла до північної межі с. Чернишовка з придатковою системою з 1 квітня по 30 червня 2020 року встановлено весняно-літню нерестову заборону на лов риби та інших водних біоресурсів.

Підстави: Закони України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», «Про тваринний світ» та інших нормативно-правових документів, у т.ч. наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області від 23.03.2020 № 83 «Про встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у 2020 році».

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Торговлю мясом на ринках, на час карантину, Новобузька міська рада не дозволила

Сьогодні,01 квітня, відбулось позачергове спільне засідання комісій ТЕБ та НС Новобузької райдержадміністрації та Новобузької міської ради під головуванням міського голови Максима Лагодієнка та голови райдержадміністрації Наталії Завальнюк. Спільне засідання відбулось на усне звернення власника ринків міста та підприємців,які реалізовують продукцію свіжим м’ясом на території ринку та в магазинах. Звернення стосувалось […]