Голова та старости Вільнозапорізької ОТГ обговорювали план соціально-економічного розвитку громади

Ирина

Під час зустрічей було обговорено поточні проблеми на території громади, стан автомобільних доріг та вулиць, необхідність налагодження комунікаційних мереж у населених пунктах, водозабезпечення, показники податкових надходжень до місцевого бюджету та перебіг кампанії декларування громадянами своїх доходів зокрема.

0 1
Read Time30 Second

20 лютого 2020 року голова та старости Вільнозапорізької ОТГ зустрічались для обговорення плану соціально-економічного розвитку нашої громади. Під час зустрічей було обговорено поточні проблеми на території громади, стан автомобільних доріг та вулиць, необхідність налагодження комунікаційних мереж у населених пунктах, водозабезпечення, показники податкових надходжень до місцевого бюджету та перебіг кампанії декларування громадянами своїх доходів зокрема. Також було визначено пріорітетні напрямки розвитку громади на найближчий час: ремонт комунальних доріг та налагодження транспортного сполучення між населеними пунктами ОТГ, створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва, легалізація трудових відносин та торгівлі підакцизними товарами, розроблення комплексу заходів з енергоефективності та ін.

Вільнозапорізька об’єднана територіальна громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

На засіданні Постійної комісії обласної ради постало питання функціонування Новобузької ЗОШ № 1

Вікторія Москаленко звернулась до заступника голови Миколаївської обласної адміністрації із запитанням, чому сьогодні Миколаївська обласна державна адміністрація не запропонувала жодного плану дій стосовно Новобузької школи №1.