14 Лютого 2020 На Миколаївщині стартує реалізація проєкту Президента «EMERGENCY 2020»

Ирина

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляєголова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

0 0
Read Time54 Second

У Миколаївській області розпочинається реалізація проєкту Президента України Володимира Зеленського «EMERGENCY 2020».

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляєголова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

«Разом з керівниками міст, районів, медичних закладів та задіяних в реалізації проєкту структурних підрозділів ОДА детально обговорили покрокові дії щодо втілення в життя доручення Президента. Наголошу – ми маємо повну підтримку на всіх рівнях, отже, впровадженню проєкту не зможуть завадити жодні побічні чинники. Під час обговорення окремо акцентував, що під’їзди до всіх медичних закладів мають бути приведені у належний стан. Хочу вкотре загострити увагу на важливості роботи в одній команді. Тільки працюючи разом, як єдиний, злагоджений механізм, зможемо досягти успіху», – написав голова ОДА.

Відзначимо, що в рамках проєкту приймальні відділення обраних лікарень по всій країні будуть приведені до єдиних стандартів облаштування приміщень, матимуть відповідний перелік обладнання.

На Миколаївщині визначено шість медичних закладів – опорних лікарень, де буде реалізовано проєкт, а саме:
– Вознесенська багатопрофільна лікарня;
– Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня;
– Багатопрофільна лікарня Баштанського району;
– Миколаївська обласна клінічна лікарня;
– Миколаївська міська лікарня швидкої медичної допомоги;
– Миколаївська міська лікарня №3.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Турнір з настільного тенісу

Новобузька міська рада запрошує представників підприємств,організацій,навчальних закладів, підприємців міста і села взяти участь в особисто – командній першості Об’єднаноітериторіальноі громади з настільного тенісу.Турнір відбудеться в суботу,15.02.2020р.о 10 год. спортивній залі РБК.КОМАНДА ВКЛЮЧАЄ ДВОХ ПРЕДСТАВНИКІВ (1ОСОБА ЧОЛОВІЧОІ СТАТТІ +1 ОСОБА ЖІНОЧОІ СТАТТІ.Просимо попередньо подати заявку на участь в турнірі за телефоном […]

Вам Може Сподобатися