Інститут кар’єрного радника – працює! Новий магазин – нове робоче місце!

Ирина

На пропозицію роботодавця, Тетяна прийняла рішення пройти стажування на робочому місці за професією «продавець продовольчих товарів».

2 0
Read Time58 Second

У грудні Тетяна Галущенко звернулась до Новобузької районної філії з метою продовження професійної кар’єри після тривалої перерви – востаннє Тетяна була у трудових відносинах ще у 2013 році. Будучи за освітою бухгалтером та маючи тривалий досвід роботи у торгівлі за професією «продавець продовольчих товарів», Тетяна, спільно із своїм кар’єрним радником Димчук Оксаною Вікторівною, прийняли рішення продовжувати професійну кар’єру в торгівлі. Саме в цей час в центрі міста відкрився магазин продовольчих товарів ФОП Гострик Олени Валеріївни: товар – найпотрібніший для кожної родини – свіжі овочі, зелень та фрукти, червонобокі яблука та соковиті груші, а ще – заморожена м’ясна та рибна продукція. На пропозицію роботодавця, Тетяна прийняла рішення пройти стажування на робочому місці за професією «продавець продовольчих товарів». За час проходження стажування ознайомилась із асортиментом продовольчих товарів, оновила знання з підготовки товару до продажу; ознайомилась із змінами в питаннях сертифікації та стандартизації продовольчих товарів. По закінченню стажування, на новорічні та різдвяні свята, отримала подарунок – легальне робоче місце «продавця продовольчих товарів» в самому центрі міста, в новому магазині ФОП Гострик О.В. Роботодавець – створює робочі місця, кар’єрний радник допомагає клієнтам визначитись у пошуках «свого робочого місця». Інститут кар’єрного радника – працює!

Заступник начальника відділу Світлана Помінчук

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

УВАГА‼️ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ від Миколаївського центру з гідрометеорології

В найближчі 1-2 години по місту Миколаєву та області очікується посилення південно-західного вітру до 25-28 м/с, яке збережеться протягом 11 лютого