В Софїївці провели першість Територіальної громади на нових килимах

Юрий
0 0
Read Time46 Second

9 квітня в Софїївці (Баштанський район Миколаївської області) відбулася першість Софіївської Територіальної громади з греко-римської боротьби до 30 річчя незалежності України.

Голова Софіївської об’єднаної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області Римчук Валерій Миколайович, Розуменко Світлана Григорівна- зав. відділом освіти, молоді та спорту при Софіївському ОТГ, Киянівський Олександр Станіславович-голова федерації з Греко-римська бородьби м. Новий Буг висловлюють слова вдячності Президенту федерації з греко-римської боротьби України Сазонову Олегу Юрійовичу за надану спонсорську допомогу.

Завдяки підтримці федерації Софіївська громада отримала безкоштовно борцівський килим розміром 12х12 метрів з покришкою. Завдяки спільним зусиллям і співпраці діти громади мають змогу займатись на сучасному новому килимі і мають стимул показувати спортивні досягнення прославляючи Софіївщину на теренах України в греко-римській боротьбі.

Бачучи таке небайдуже ставлення до розвитку спорту в громадах – маємо на меті залучати якомога більше жителів до активного і здорового способу життя.

Фото: Денис Хусаинов

https://www.facebook.com/greco.rome/posts/140684924727010

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Мінрегіон: Запускається портал спроможності громад

22 квітня відбудеться презентація аналітичного порталу спроможності громад, який був створений у співпраці з експертами та за підтримки партнера Мінрегіону – Координатора проєктів ОБСЄ в Україні. «Пріоритет реформи децентралізації – це створення спроможних громад, які можуть забезпечити ефективний і сталий розвиток та надавати якісні послуги населенню», – зазначив Олексій Чернишов, […]