Проведено профілактичні рейди з виявлення дітей, які залишилися без догляду дорослих

Юрий

Профілактичні рейди з виявлення дітей, які залишилися без догляду дорослих

0 0
Read Time2 Minute, 1 Second

З метою запобігання вчинення дітьми правопорушень, утягнення їх у протиправну діяльність під час осінніх канікул, співробітниками сектору ювенальної превенції Новобузького ВП ГУНП в Миколаївській області спільно з ССД Новобузької районної державної адміністрації проведено профілактичні рейди з виявлення дітей, які залишилися без догляду дорослих, з метою їх подальшого соціального влаштування. Фактів залишення дітей без догляду виявлено не було.

Співробітниками сектору ювенальної превенції Новобузького ВП ГУНП в Миколаївській області спільно з ССД Новобузької районної державної адміністрації, організовано відвідування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах за для проведення з батьками або особами, що їх замінюють превентивно-виховної роботи щодо відповідального батьківства.

Перевіривши вісім родин, було встановлено п’ять фактів вчинення вище вказаними особами адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.184. ССД, в свою чергу, складено відповідні акти. Матеріали за вчинення правопорушень направлено до Новобузького районного суду для прийняття рішень.З батьками або особами, які їх замінюють проведено роз’яснювальні бесіди, щодо забезпечення належних умов виховання, навчання та розвитку дітей, організацію їх змістовного дозвілля. Роз’яснено вимоги чинного законодавства, щодо недопущення невиконання батьками, передбачених законом обов’язків, у вихованні та розвитку дітей.

19.10.2020 року співробітниками сектору ювенальної превенції Новобузького ВП ГУНП в Миколаївській області спільно з ССД Новобузької районної державної адміністрації на території м. Новий Буг здійснено перевірку закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг або громадського харчування, стосовно дотримання обмежень перебування в них дітей у нічний час та заборони продажу їм алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів. Під час перевірки виявлено та належним чином задокументовано факт продажу алкогольних напої неповнолітній особі. Відносно продавця закладу складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.156 КУпАП. Матеріли направлено до адміністративної комісії м. Новий Буг для прийняття рішення та притягнення винних осіб до відповідальності.Крім того, виявлено факт вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.178 КУпАП з боку неповнолітніх осіб та факт вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.180 КУпАП.

Винних осіб притягнуто до відповідальності.З власниками та працівниками закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг або громадського харчування, проведено роз’яснювальні бесіди стосовно дотримання обмежень перебування в таких закладах дітей у нічний час та заборони продажу їм алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів.Новобузьким ВП ГУНП в Миколаївській області на постійній основі проводяться заходи, щодо виявлення та документування фактів невиконання батьками покладених на них батьківських обов’язків.

З батьками та особами, які їх замінюють на постійній основі проводиться профілактична робота, щодо недопущення вчинення жорстокого поводження з дітьми.

Ювенальна превенція Новобузького ВП ГУНП в Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Новобузькій райдержадміністрації

Сьогодні за участю голови комісії – голови райдержадміністрації Наталії Завальнюк проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Новобузькій райдержадміністрації. На порядок денний засідання винесено чотири питання, а саме : про надання дозволу на продовження терміну перебування дитини у спеціалізованому загальноосвітньому закладі; про призначення опікуна над майном прийомної дитини […]