Краса та комфорт Казанківського притулку для пенсіонерів та одиноких людей

Яна Хижняк

Варто нагадати, що Казанківський притулок для пенсіонерів та одиноких людей один із найкращих в області

1 0
Read Time1 Minute, 9 Second

На сторінці Фейсбук нашої громади, ми неодноразово розповідали про роботу Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

Варто нагадати, що наш притулок для пенсіонерів та одиноких людей один із найкращих в області і працюють тут добрі, чуйні, турботливі люди, яким не байдужі чужі літні одинокі старенькі дідусі й бабусі, розповіді про долю яких іноді навертають на очі сльози. Адже сюди завжди потрапляють люди нещасні, бо почуваються непотрібними, самотніми та покинутими. Але, опиняючись тут, вони знаходять нову дбайливу родину, де теплота і лагідна турбота працівників відділення обігрівають їхні серця і душі. Проходить час і душевні рани заживають, старенькі почуваються потрібними, у них поліпшуються загальні показники здоров’я.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, часть тела крупным планом и в помещении

Умови проживання зразкові, підопічні живуть в одномісних і двомісних кімнатах, є все для того, щоб жити достойно і з комфортом. Щоранку їх оглядають заслужений лікар України Л. Коптєва і медсестра Ю. Діденко: цікавляться станом здоров’я, самопочуттям, вимірюють тиск, температуру. При необхідності надають медичну допомогу, радять як краще перенести ці спекотливі літні дні.

На изображении может находиться: 1 человек, цветок, растение, дерево, на улице и природа

Територія гарно зі смаком облаштована, цей невеликий зелений острівець – надійна пристань для літніх людей. Є гарний майданчик з фонтаном, де в тіні і прохолоді можна відпочити, маленький садочок, де ростуть сливи, яблука, абрикоси, також квітучі клумби, альтанка у садку. А днями завідувач відділення стаціонарного догляду Г. Олефір втілила в життя свій задум – власними руками виготовили чарівну казкову жарптицю, яка радуватиме око мешканців закладу та працівників територіального центру.

Казанківська громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Експлуатаційне утримання автошляхів державного значення

Щоденно на дорогах області підрядними організаціями виконується обсяг робіт з покращення дорожнього одягу та безпеки дорожнього руху в рамках експлуатаційного утримання на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.