Зміни адміністративно-територіального устрою Миколаївщини

Три ОТГ залишаться на Снігурівщині, чотири сільради відійдуть до Вітовського району: сформовано адміністративно-територіальний устрій Миколаївщини.

0 0
Read Time48 Second

Три ОТГ залишаться на Снігурівщині, чотири сільради відійдуть до Вітовського району: сформовано адміністративно-територіальний устрій Миколаївщини.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 719-р відповідно до абзацу першого пункту 7 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” визначено адміністративні центри та затверджено території ОТГ Миколаївської області.

Так, на Миколаївщині остаточно сформовано 52 спроможні територіальні громади, зокрема, три громади на Снігурівщині, які здатні надавати населенню якісні послуги та створювати більш комфортні умови проживання для місцевих жителів.

На Снігурівщині діятиме три громади. Снігурівська ОТГ включає в себе місто Снігурівку, а також Афанасіївську, Василівську, Калинівську, Кобзарцівську, Нововасилівську, Павлівську, Першотравневу та Тамаринську сільради. Широківська ОТГ включає в себе Новопетрівську та Червонодолинську сільради. Горохівська ОТГ, окрім Горохівської, Баратівської та Суворської сільрад, приєднає до свого складу Олександрівську та Новотимофіївську сільради.

Також до Первомайської ОТГ Вітовського району приєднається Киселівська сільська рада. До Шевченківської ОТГ Вітовського району приєднають Центральну, Новокиївську та Любомирівську сільські ради Снігурівського району.

Снігурівська газета СНІГ

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

РЛП "Приінгульський" місце куди хочеться повертатися

РЛП "Приінгульський". Різноманіття природи вражає: пагорби та яри, чудернацькі скелі, що нависають над прохолодним та чистим Інгулом, рукотворний каньон, безкрайні степи, що п'янять ароматом різнотрав'я.