Власники промислових магазинів скаржилися на відсутність фінансів

Юрий
0 0
Read Time59 Second

Підприємці міста,які торгують групою непродовольчих товарів звернулись до міського голови щодо відновлення роботи магазинів промислових товарів. Підприємці обурені тим, що рішенням Уряду та місцевою комісією з питань ТЕБ та НС продовжено заборону на роботу непродовольчих ринків та магазинів. Власники промислових магазинів скаржилися на відсутність фінансів,адже у період карантину вони не отримали жодної копійки прибутку,а у кожного сім’я та і податок теж треба платити. А карантин знову продовжено до 11 травня.

Міський голова відмітив «Уряд чітко передбачив, про які ринки та магазини йде мова. Крім того, маємо наполегливі рекомендації начальника районного управління Держпродспоживслужби Віктора Кузьміна не допускати роботи ринків».

Після обговорення наболілих питань, підприємці запропонували надати дозвіл на торгівлю непродовольчими товарами хоча б декілька годин на день ( 3-4год).дотримуючись суворого санітарного режиму в умовах карантину.

Враховуючи сьогоднішню ситуацію, очільник міста повідомив,що звернення підприємців міста винесе на розгляд членів комісії з питань ТЕБ та НС та запросить до обговорення і керівництво районної державної адміністрації.

Зрозуміло, що місцева влада повинна , з одного боку життєво важливо робити все, щоби стримувати поширення у своєму місті коронавірусу, а з другого – слід хоч якось в умовах економічного спаду підтримати місцеве підприємництво.

За інформацією з сайту Новобузької міської ради

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Казанківською селищною радою визначено територію для здійснення торгівлі садовим матеріалом в умовах карантину.

Казанківська Громада Шановні мешканці громади, доводимо до вашого відома, що у зв’язку з запобіганням поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, розпорядженням селищного голови О. Асмолова визначено прилеглу територію по вул. Миру 222, а це майданчик перед спорудою, для здійснення виносної (виїзної) торгівлі садовим матеріалом, а саме розсадою сільськогосподарських […]