Поліцейські Миколаївщини провели профілактичні заходи щодо дотримання вірянами карантинних обмежень

1 0
Read Time45 Second

Сьогодні православні християни відзначають Вербну неділю, а віряни західного католицького християнського обряду – Великдень. Тож, щоб забезпечити публічний порядок та дотримання вимог карантинного режиму біля кожної культової споруди області несли службу поліцейські, які провели роз’яснювальні бесіди з громадянами щодо необхідності дотримання визначених заходів безпеки для недопущення розповсюдження коронавірусу.

Загалом по Миколаївській області богослужіння пройшли у 170 культових спорудах, в яких взяли участь близько 2750 вірян. До забезпечення публічної безпеки та правопорядку залучено понад 410 поліцейських.

Заходи пройшли без порушень публічної безпеки та порядку. У приміщеннях храмів порушень карантинних обмежень не зафіксовано.

Нагадаємо, що поліція працює у посиленому варіанті несення служби та правоохоронці Миколаївщини готові забезпечити публічний порядок та слідкувати за дотриманням карантинних обмежень під час святкування релігійних свят.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області © Офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області: https://mk.npu.gov.ua/news/novini/policzejski-mikolajivshhini-proveli-profilaktichni-zaxodi-shhodo-dotrimannya-viryanami-karantinnix-obmezhen/

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Зареєстровано 5 підтверджених випадків Станом на 20.00 12 квітня в Миколаївській області

5 підтверджених випадків