Вогнеборці Новобузького району отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль на базі шасі МАЗ

Ирина

Сертифікати на отримання техніки та ключі від сучасних автоцистерн на базі шасі МАЗ, що були придбані за кошти держбюджету Державною службою України, вручив Максим Грицаєнко, начальник Миколаївського гарнізону служби цивільного захисту, керівникам Снігурівського, Новобузького, Кривоозерського та Новоодеського районних секторів.

3 0
Read Time47 Second

4 лютого, автопарк Головного управління ДСНС України у Миколаївській поповнився 4 новими пожежними автомобілями. Сертифікати на отримання техніки та ключі від сучасних автоцистерн на базі шасі МАЗ, що були придбані за кошти держбюджету Державною службою України, вручив Максим Грицаєнко, начальник Миколаївського гарнізону служби цивільного захисту, керівникам Снігурівського, Новобузького, Кривоозерського та Новоодеського районних секторів.

Максим Георгійович зазначив: «Сучасна техніка вітчизняного виробника, відрізняються покращеними технічними можливостями, що дозволить ефективніше боротися із пожежами, надзвичайними подіями. Автомобіль вміщує 5 тонн води, 400 літрів піноутворювача, а також оснащений необхідним для виконання дій за призначенням аварійно-рятувальним обладнанням, що, у свою чергу, впливає на час реагування. Не менш важливо, що ці автоцистерни сьогодні стають в бойовий розрахунок наших частин в районах області – де така техніка вкрай потрібна» .

Автомобілі прибудуть до 18, 20, 21, 24 державних пожежно-рятувальних частин де водії та особовий склад пройдуть заняття по його роботі та практичному використанню агрегатів.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

МОН: В Україні стартувала реєстрація на основну сесію ЗНО

Загалом цього року очікується понад 346 тисяч учасників тестування. Серед них будуть випускники шкіл цього і минулих років, учні профтехів, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти, випускники закордонних закладів освіти.