АТ “Миколаївгаз” пропонує 113 вакансій по Миколаївській області!

На даний час у підприємства є нагальна потреба в кадрах за такими професіями та посадами: інженер, менеджер (управитель), оператор комп’ютерного набору, технік, майстер, водій автотранспортних засобів, контролер газового господарства, слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, слюсар з ремонту технологічних установок, електрогазозварник, токар.

0 0
Read Time54 Second

4 лютого, клієнти Новобузької районної філії Миколаївського ЦЗ стали учасниками презентації акціонерного товариства «МИКОЛАЇВГАЗ» АТ “Миколаївгаз” як роботодавця, що має понад 100 вакансій і шукає працівників.На даний час у підприємства є нагальна потреба в кадрах за такими професіями та посадами: інженер, менеджер (управитель), оператор комп’ютерного набору, технік, майстер, водій автотранспортних засобів, контролер газового господарства, слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, слюсар з ремонту технологічних установок, електрогазозварник, токар. Всього 113 вакансій не лише по місту Миколаєву, а й у Первомайському, Новоодеському, Березнегуватському, Новобузькому, Казанківському, Миколаївському, Березанському, Єланецькому, Братському, Очаківському, Вознесенському, Снігурівському та Вітовському районах. Заробітна плата складає від 4800 грн. до 15 000 грн. Підприємство запрошує на роботу та забезпечує офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет та стабільну заробітну плату. Менеджер з персоналу АТ «Миколаївгаз» Тетяна Яцко зазначила, що на підприємстві є свій навчальний комбінат для навчання слюсарів, постійно формується кадровий резерв для бажаючих працювати на підприємстві. Для проходження співбесід – звертатись в районні управління – є щотижневий підвіз до АТ “Миколаївгаз” на службовому транспорті. Долучайтесь!

Заступник начальника відділу Світлана Помінчук

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Голови об’єднаних територіальних громад області запрошуються до участі у навчальній програмі з екології

В рамках реалізації програми передбачена можливість проведення навчальних семінарів для посадових осіб, які відповідальні за стан охорони навколишнього середовища на рівні громад.